Jeśli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania produktów chłodzonych, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na nową lodówkę lub zamrażarkę następnym razem, gdy będziesz potrzebował jej powiększyć, lub jeśli musisz przechowywać duże ilości łatwo psujących się produktów, to modułowa komora chłodnicza jest dla Ciebie idealnym wyborem. Zbudowane w mocnej, trwałej ramie z myślą o łatwym dostępie, te lodówki i zamrażarki typu walk-in oferują najwyższy poziom przechowywania w warunkach chłodniczych.

Auto chłodnie – czyli izoterma w trasie

Modułowe komory chłodnicze są zaprojektowane do przechowywania dużych ilości produktów na małej powierzchni. Wytrzymała rama i system zawiasów oznacza, że poradzą sobie z przemieszczaniem, zapewniając jednocześnie dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz przy większych zamówieniach. Lodówki i zamrażarki czyli izotermy są znane z niezawodności i energooszczędności w warunkach drogowych. Podczas gdy te urządzenia są produkowane z myślą o niezawodności, my również posiadamy szeroki asortyment części zamiennych, jeśli kiedykolwiek będziesz ich potrzebował do naprawy lub wymiany.

Upewnij się, że Twoje produkty pozostają w odpowiedniej temperaturze dzięki modułowej komorze chłodniczej lub mroźni. Zbudowane przy użyciu prefabrykowanych paneli, standardowych rozmiarów i higienicznych, bezpiecznych dla żywności materiałów, urządzenia te są również ciche podczas pracy, idealne do ruchliwych środowisk komercyjnych. Wybierz z szerokiej gamy zakresów temperatur – chłodziarka do -9°C i zamrażarka do -18°C. Auto chłodnie i mroźnie są ekonomicznym rozwiązaniem dla szerokiej gamy komercyjnych potrzeb magazynowych. Zbudowane z najwyższej jakości higienicznych, bezpiecznych dla żywności materiałów, w trudnych warunkach, jakie często wytrzymują komory chłodnicze i mroźnie, są idealne dla standardowych warunków przechowywania lub dla każdego biznesu, który wymaga stałego zarządzania temperaturą.

Zastanów się też, jak dużego dostępu będziesz potrzebować. Chociaż drzwi dwuskrzydłowe oferują najwygodniejszy dostęp, to jednak zajmują też najwięcej miejsca, gdy są zamknięte, ponieważ wymagają podwójnej szerokości drzwi. Jeśli stosunek liczby pracowników do liczby pomieszczeń chłodniczych jest większy i w okresach wzmożonego ruchu będziesz miał do nich dostęp, drzwi dwuskrzydłowe mogą być idealnym rozwiązaniem.