Zestaw podstawek do podgrzewania kubków pozostaje zawsze na swoim miejscu pod Twoim ulubionym kubkiem, aby mieć pewność, że Twój napój pozostanie gorący po porannym parzeniu. Zestaw czterech podstawek, w tym jedna bardzo duża podstawka z uchwytem, jest idealny do kubków wszystkich rozmiarów, a gładka powierzchnia ułatwia wycieranie rozlanych płynów.

Podgrzewany kubek – pomysł na prezent idealny

Zgrabny, stylowy i użyteczny – nasz pomysł na to, jaki powinien być podgrzewacz do kubków. Trwałe, przewodzące ciepło zwoje ze stali nierdzewnej są osadzone w pięknej podstawie z litego drewna, dzięki czemu jest on zarówno użyteczny, jak i atrakcyjny w każdej kuchni. Idealny prezent dla kogoś, kto ma wszystko lub kup go sobie, by sprawić sobie przyjemność. Niektóre akcesoria sprawiają, że proces delektowania się gorącym napojem jest tak bezproblemowy, jak to tylko możliwe; a ten podgrzewacz do kubków sprawi, że ekonomiczny i przyjemny kubek herbaty lub kawy nigdy nie będzie zbyt daleko w zasięgu ręki. Podgrzewacz do kubków sprawi, że Twój ulubiony napój będzie zawsze gorący i gotowy, byś mógł się nim cieszyć, kiedy tylko będziesz chciał.

Podgrzewacz do kubka w kształcie misia

Najważniejszym elementem tego podgrzewacza do kubków jest delikatny wzór twarzy misia na wierzchu. Sprawia on wrażenie czegoś słodkiego i uroczego, ale w rzeczywistości służy jako podkładka, która ochroni Twoje biurko przed zadrapaniami. Zasilany przez USB, podgrzewa się przez dwie godziny na jednym ładowaniu i jest idealny do delektowania się ciepłymi napojami, takimi jak kawa czy herbata.

Inteligentny kubek z regulacją temperatury

Ten kubek automatycznie podgrzewa twoją kawę do idealnej temperatury, więc możesz go zabrać ze sobą na krótkie zimowe spacery, a na koniec nadal cieszyć się gorącym kubkiem. Najnowsza wersja ma lepszą żywotność baterii niż jego poprzednicy. Możesz sterować nim za pomocą aplikacji, pozwalającej Ci zdecydować, jak ciepły ma być Twój napój. Wyłącza się sam, gdy jest pusty i można go bezpiecznie myć ręcznie.

Zacznij więc swój dzień od parującego kubka kawy lub herbaty. Co więcej, wysokiej jakości aluminium i szklany panel wyglądają bardzo elegancko, co czyni go idealnym dodatkiem do Twojego miejsca pracy, domu lub browaru rzemieślniczego. Inteligentny dotykowy przełącznik jest łatwy w obsłudze i możesz przełączać pomiędzy podgrzewaniem w niskiej temperaturze (40-50℃) i w wysokiej temperaturze (55-60℃). Wyłączy się automatycznie po ośmiu godzinach, do tego momentu, mamy nadzieję, że i tak skończyłeś już parzenie.