Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to sposób na długie, piękne spojrzenie. Sztuczne rzęsy pozwolą zaoszczędzić Twój czas na makijaż. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to sposób na prawdziwe magnetyzujące spojrzenie, a jednocześnie, naturalny efekt – zabieg pozwala wydłużyć i podkręcić rzęsy, co podkreśli Twoje kobiece spojrzenie.

Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 (https://www.gabinet-dla-ciebie.pl/przedluzanie-rzes/) to najpopularniejszy zabieg stosowany przez prawie wszystkie gabinety kosmetyczne (Pracownia Urody). Polega na doklejaniu do rzęs naturalnych rzęs sztucznych, przez co ich wygląd nabiera oryginalnego i zmysłowego charakteru. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to idealny sposób na wyraźniejszy i gęstszy wygląd okolic oczu. Daje one naturalny, ale jednocześnie doskonale prezentujący się efekt. Zabieg przedłużania rzęs sprowadza się do klejenia rzęs naturalnych do rzęs syntetycznych w proporcji 1:1. Dzięki temu zyskujemy w efekcie ładne, gęste i długie rzęsy. Jest to najskuteczniejsza metoda, która daje efekt głębi w okolicach powiek. Pozwala również idealnie dopasować rozmiar, kształt i grubość do naturalnego kształtu rzęs.

Przedłużanie rzęs to proces wielostopniowy. Pierwszym krokiem jest wybór i dopasowanie rzęs do indywidualnego kształtu rzęsy naturalnej u Klientki, później przyklejanie przy pomocy specjalnego kleju, który może być zmywalny lub nie.

Jak wykonać zabieg przedłużania rzęs?

Dobrze przygotowane rzęsy to podstawa każdego makijażu oka. Przedłużanie rzęs to zabieg, którego nie można wykonać samodzielnie i powinien być wykonywany przez specjalistkę.

Czy zagęszczanie rzęs metodą 1:1 szkodzi naturalnym rzęsom?

Niestety na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Zależy to od tego w którym salonie kosmetycznym zostaną przeprowadzone usługi oraz od tego czy podczas zabiegu będzie używać się prawidłowych środków. Wygląd naturalnych rzęs jest najważniejszy! Aby je zachować, także po pewnym czasie, odpowiednio je pielęgnować.

Nowoczesne metody zagęszczania rzęs wykorzystują produkty, które łączą w sobie jakość i skuteczność. Dzięki tym zabiegom nie tracisz naturalnych rzęs, ani ich gęstości i barwy. Zagęszczanie rzęs jest procesem, w którym dokładnie oczyszczamy rzęsy podczas eliminowania toksyn oraz zanieczyszczeń.

Czy powinnam uzupełniać zagęszczone rzęsy?

Rzęsy syntetyczne powinny być stale uzupełniane, tak aby osiągnąć efekt idealny. Zapewnia to ich elegancki wygląd i zachowanie naturalnego kształtu bez zbędnych i nieestetycznych braków. Rzęsy syntetyczne powinny być uzupełniane co 4 tygodnie w celu przedłużenia efektu. Koszt takiego zabiegu to ok. 150-250 złotych.

Jakie są opinie na temat przedłużania rzęs?

W ostatnich latach zaobserwowano wyraźny trend, który spowodował zwiększenie popularności wykonywania zabiegów przedłużania rzęs. Zabiegi tego typu są wykonywane coraz częściej. Zabieg przedłużania rzęs to idealny prezent dla kobiety, która nie chce się odchudzać czy upiększać, ale uwielbia piękno i stylowy wygląd. Dzięki zabiegom poświęconym rzęsom może ona odkryć swój wyjątkowy charakter i piękno każdej kobiety. Efekt metody 1:1 jest nie do podrobienia. Rzęsy są efektowne i ponadczasowe. Najważniejszą korzyścią jest naturalny wygląd rzęs po zabiegu, które bardzo szybko wchłaniają się i nie wymagają codziennego makijażu.